Kontakt

  Dzień dobry,
  Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorstwa w sytuacji kryzysowej!
  Zapewniamy pełną dyskrecję
  Zespół DGA Kancelaria

  Mirosław Marek

  Mirosław MarekDoradca - ekspert w dziedzinie pomocy publicznej

  Mirosław Marek
  Specjalizacja
  • pomoc publiczna, pozyskiwanie środków pomocowych

  Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. Doświadczony trener i ekspert w zakresie pomocy publicznej, funduszy europejskich oraz wspierania rozwoju przedsiębiorczości. Posiada wieloletnie doświadczenie jako reprezentant Skarbu Państwa w Radach Nadzorczych spółek prawa handlowego. W latach 1993-1996 odpowiedzialny za problematykę reprywatyzacji w Ministerstwie Przekształceń Własnościowych. W latach 1997 – 2002 Dyrektor Departamentu Rzemiosła, Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Ministerstwie Gospodarki.

  W latach 2002 – 2006 Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

  Jako Wiceprezes Zarządu DGA od 2007 roku, koordynuje projekty inwestycyjne oraz badawcze dla podmiotów publicznych i prywatnych, w tym przy również przy pozyskaniu wsparcia środków z Unii Europejskiej. Jest ekspertem w dziedzinie pomocy publicznej.

  Autor poradnika dla administracji publicznej pn.: „Pomoc publiczna w programach operacyjnych 2007-2013” (2008 r.), współautor publikacji pn. „Dopuszczalność pomocy publicznej. Uregulowania wspólnotowe i krajowe” (2009 r.) wydanej przez Wydawnictwo BECK.

  Dane kontaktowe

  Wspieramy firmy w tarapatach

  Gotówka + rozwiązania prawne.

  Ratunek dla zadłużonego przedsiębiorstwa? Spółce grozi upadłość?