Prezes Zarządu DGA S.A. i DGA Kancelaria S.A. – Andrzej Głowacki – Wiceprezydentem Klubu Partnera UEP

Pragniemy poinformować, że w dniu 23 styczna 2023 r. odbyło się uroczyste powołanie nowych władz Klubu Partnera UEP. Funkcję Prezydentki objęła Karolina Niementowska, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej MTP – Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na czele klubu stanęli również wiceprezydenci, a wśród nich Prezes DGA S.A. oraz DGA Kancelaria S.A.:

Andrzej Głowacki, DGA S.A.
Agnieszka OlenderekVolkswagen Poznan
Katarzyna PrzewęzikowskaŻabka Polska
Anna OkonkowskaCdrl SA
Maja RutkowskaAmica Group
Marcin SzymanowskimBank S.A.
Paweł Chudziński, Aquanet SA

Akt powołania wręczył rektor UEP, prof. dr hab. Maciej Żukowski.
Nowe szefostwo klubu skupiającego podmioty biznesu współpracujące z UEP, zapewniły że dostrzegają ogromny potencjał w prowadzeniu wspólnych projektów edukacyjnych i naukowych. Partnerstwo między światem akademickim i świat biznesu jest synergiczne, warto intensyfikować działania. Duża różnorodność doświadczeń, spojrzenie na gospodarkę z różnych perspektyw, a także wielkie zaangażowanie, wsparcie i zapał do współpracy, jakimi na co dzień wykazują się członkowie KP UEP, sprawiają, że z każdym rokiem korzyści, jakie wynoszą oni ze współpracy z Klubem, są coraz większe. Klub Partnera UEP istnieje od 2003 roku.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu w poczuciu społecznej odpowiedzialności prowadzi innowacyjne badania oraz kształci liderki i liderów przyszłości.