Przed nami trudne czasy …. DGA Kancelaria czeka na telefony

Lew Tołstoj tymi słowy rozpoczyna moją ulubioną powieść: “Wszystkie szczęśliwe rodziny są do siebie podobne, każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób”.

Obserwacje losów upadłości konsumenckich, procesów restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw pozwalają przenieść myśl L. Tołstoja zawartą w pierwszym zdaniu „Anny Kareniny” na gospodarczą rzeczywistość. Przed nami gorąca jesień. Tak wydaje się, choć niektórzy eksperci prognozują zimne kaloryfery.

A przedsiębiorcy zażywają „KALMS”, obserwując coraz wyższe opłaty leasingowe, tworzące się zatory płatnicze i niestety oznaki stagflacji.

Czy pracownicy DGA Kancelaria czekają na telefony od przedsiębiorców zagrożonych niewypłacalnością lub niewypłacalnych? Tak – oczekujemy wyłącznie kontaktu od firm, którym grozi niewypłacalność. Bardzo liczymy na roztropność zarządów spółek i właścicieli firm. Zbieg tylu negatywnych zjawisk, których możemy spodziewać się w czwartym kwartale 2022 r. i kolejnych miesiącach musi wywołać natychmiastową reakcję przedsiębiorców i poszukiwanie odpowiedzi na pytania: Czy już powinienem myśleć o telefonie do doradcy restrukturyzacyjnego? Czy jestem zagrożony niewypłacalnością? Czy mogę skorzystać z przepisów ustawy Prawo restrukturyzacyjne? 

Masz wątpliwości i/lub pytania – zadzwoń 61 643 51 00. Poza udzieleniem wsparcia gwarantujemy dyskrecję. 

Zapraszamy do lektury ciekawego artykułu prof. R. Adamusa —> przejdź do artykułuTa strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia komfortu jej przeglądania.