Kontakt

  Dzień dobry,
  Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorstwa w sytuacji kryzysowej!
  Zapewniamy pełną dyskrecję
  Zespół DGA Kancelaria

  Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż

  Zarządca w postępowaniu sanacyjnym KWIATKOWSKI Sp. z o.o. – DGA Kancelaria Restrukturyzacji i Upadłości S.A. – sprzeda prawa własności doskonale zlokalizowanych nieruchomości rolno-przemysłowych położonych w miejscowościach: Pniewy, Chełmno-Jakubowo, Grońsko

  Nieruchomości o łącznej powierzchni 17,5 ha zlokalizowane są przy drodze krajowej nr E 92 w pobliżu węzła autostrady A2.

  Przedmiot sprzedaży oraz ogólne warunki sprzedaży określone są w Regulaminie Konkursu dostępnym na stronie www.dgakancelaria.pl (zakładka „ postępowania” „restrukturyzacje”)

  Oferty prosimy składać w terminie do 21 maja 2021 r. do godz. 13:00 w siedzibie Zarządcy: DGA Kancelaria Restrukturyzacji i Upadłości S.A., ul. Towarowa 37 III p.

  NOWOCZESNA HALA + BUDYNEK BIUROWY NA WYNAJEM

  Zarządca wynajmie atrakcyjne nieruchomości zlokalizowane przy ul. Nowotomyskiej 39 w Lwówku , przy drodze krajowej nr E 92 wiodącej z Warszawy przez Poznań do Berlina (w odległości 12 km mieści się węzeł autostrady A2).Nieruchomości wyposażone są we wszystkie media, ogrodzone i chronione.

  Oferta obejmuje:

  1. jednonawową halę produkcyjno – magazynową z biurowym zapleczem socjalnym o powierzchni użytkowej: 2878,81 m² (w tym powierzchnia produkcyjnomagazynowa: 2557,98 m², powierzchnia biurowa: 320,83 m²)

  2. budynek biurowy o powierzchni użytkowej: 251,5 m² idealny na sklep, hurtownię czy bar. Obiekt podzielony jest na dwie części z dwoma osobnymi wejściami:

  – w skład pierwszej części obiektu wchodzą: recepcja, dwa gabinety, salka konferencyjna oraz zaplecze socjalne

  – w skład drugiej części obiektu wchodzą: duży gabinet, mniejszy gabinet, część socjalna

  Możliwa adaptacja pomieszczeń do własnych potrzeb

  W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu (61) 643 51 00 lub adresem e-mail: kwiatkowski@dgakancelaria.pl

  Dokumentacja związana ze składnikami majątku Spółki KWIATKOWSKI Sp. z o.o. w restrukturyzacji, Regulamin Konkursu oraz inne informacje dostępne są na portalu www.dgakancelaria.pl , telefonicznie oraz w siedzibie Zarządcy – DGA Kancelaria Restrukturyzacji i Upadłości S.A. od pon. do pt. od 8:00 do 15:00.